V četrtek, 22. decembra 2022 smo učenci in zaposleni Podružnične šole Jezersko v sodelovanju z Glasbeno šolo Kamnik pripravili tradicionalno božično-novoletno prireditev. Ubrano prepevanje v šolskem pevskem zboru, doživeto deklamiranje in povezovanje, suverena spremljava na Orffova glasbila in celo  ukulele orkester in splet ljudskih plesov šolske folklorne skupine, ki je zaživela minulo jesen. Vse to so ponosno pokazali jezerski šolarji,  k še bogatejšemu glasbenemu dogodku pa so pomembno prispevali mladi Jezerjani, učenci preddvorske šole, ki v domačem kraju obiskujejo pouk glasbene šole in mladinski pevski zbor. Veseli smo, da smo staršem in drugim občanom pričarali prijeten uvod v božično-novoletne praznike.

P.L.Premru