Dnevi odprtih vrat

Biotehniški center Naklo

Biotehniški center Naklo vabi na dejavnost “Dijak za 1 dan”. Razpisanih je več terminov. Na dejavnost se je potrebno prijaviti; in sicer posebej za Gimnazijo in posebej za  Poklicno in strokovno izobraževanje. Vabljeni.

GFP – Postani naš dijak za en dan

Gimnazija Franceta Prešerna Kranj organizira dogodek z naslovom “Postani naš dijak za en dan”, ki bo za učence naše šole potekal v sredo, 30. 1. 2019. Najmanj en dan prej je potrebno napovedati t. i. dopust. Prijavnico oddajte do petka, 25. 1. 2019, do 14. ure, svetovalni delavki GFP Kranj, ge. Veri Dušak Prevc. Vabljeni.

Gimnazija Kranj

Gimnazija Kranj vabi na dan odprtih vrat v četrtek, 29. 11. 2018, od 8. ure dalje. Učenci imate možnost en dan preživeti na Gimnaziji Kranj. Prijave niso potrebne. Več informacij o tem si preberite na spletnih straneh Gimnazije Kranj. Vabljeni ste tudi na Noč na Gimnaziji Kranj, ki bo potekala od petka, 7. 12., ob 16h, do sobote, 8. 12. 2018, do 12. ure. Vabljeni.

Šolski center Kranj

Šolski center Kranj, Srednja tehniška šola in Strokovna gimnazija, vabi na Robotkov dan v sredo, 28. 11. 2018, od 16.45 do 19.00. Več informacij o Robotkovem dnevu in o tem, kam se je potrebno prijaviti, najdete na spletnih straneh Šolskega centra Kranj. Vabljeni.

Škofijska klasična gimnazija Ljubljana

Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Šentvid (ŠKG) vabi na dan odprtih vrat v soboto, 26. 1. 2019, od 8. do 12. ure. V sredo, 30. 1. 2019 bo ob 16. uri potekal razredni pevski festival v športni dvorani ŠKG. Vabljeni.

Umetniška gimnazija

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana vabi na dan odprtih vrat, in sicer za programa Plesna smer – sodobni ples ter Gledališče in film v petek, 18. 1. in petek, 25. 1. 2019 (obakrat ob 8. uri). Učenci se morate na izbrani termin prijaviti do 14. 1. 2019 preko spletne prijavnice na njihovi spletni strani. Vabljeni.

Srednja vzgojiteljska šola Ljubljana

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana vabi na dan odprtih vrat, ki bo za program Predšolska vzgoja potekal v sredo, 12. 12. in četrtek, 13. 12. 2018, ob 8. uri. Več informacij najdete na spletnih straneh Srednje vzgojiteljske šole. Ker dan odprtih vrat poteka dopoldne, morate starši najmanj en dan prej napovedati odsotnost otroka v šoli (tako imenovani dopust). Vabljeni.

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana vabi na dan odprtih vrat v sredo, 12. 12. 2018, ob 9. uri. Ker dan odprtih vrat poteka dopoldne, morate starši najmanj en dan prej napovedati odsotnost otroka v šoli (tako imenovani dopust). Vabljeni!

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna vabi na dan odprtih vrat v četrtek, 15. 11. 2018, med 16. in 18. uro. Vabljeni.

Elektro in pomorska šola Portorož

Elektro in pomorska šola Portorož vabi na dan odprtih vrat v četrtek, 15. 11. 2018, ob 17.30. Vabljeni.

Srednja gostinska in turistična šola Radovljica

Srednja gostinska in turistična šola Radovljica vabi na dan odprtih vrat v četrtek, 6. 12. 2018, ob 17. uri. Vabljeni.

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica vabi v petek, 18. 1. 2019, ob 15h na delavnico na temo Postani to, kar želiš – odkrij svoj talent.

Gimnazija Želimlje

Gimnazija Želimlje vabi na dan odprtih vrat v soboto, 19. 1. 2019, od 10.10 do 12.45. Vabljeni.

Erna Meglič, svetovalna delavka