Učenke in učenci ter pedagoški delavci matične šole Preddvor in podružnične šole Kokra bomo sodelovali v letošnji čistilni akciji, ki jo v soboto, 25. marca 2023, organizira občina Preddvor. S to delovno soboto nadomeščamo pouka prost dan petek, 7. april 2023. Učenci in učenke se bodo akciji pridružili v kraju, kjer živijo, zato ta dan ne bo šolskih avtobusnih prevozov. Za malico, zaščitne plastične rokavice in zbirne vreče bo poskrbljeno. Vseeno pa predlagamo, da imajo otroci svoje gumijaste rokavice, ki so bolj trpežne. Otroci naj bodo primerno oblečeni in obuti, ker je napovedana kakšna kaplja dežja. Akcija se prične ob 9. uri in bo trajala do približno 12.00. Zbirna mesta in učitelji spremljevalci po posameznih krajih so objavljeni v priponki.

Učenci iz Kokre pričnejo s čistilno akcijo ob 10.00 na trgu pred cerkvijo.

Učenci z  Jezerskega bodo sodelovali v čistilni akciji, ki jo bo organizirala občina Jezersko.