Ob koncu marca je bilo na šoli pestro dogajanje.

V četrtek, 21. 3. 2024, je 12 učencev v spremstvu učiteljice odšlo navijat v Planico. Preživeli so čudovit dan. Izlet je omogočila zavarovalnica Triglav, ki je otroke opremila s kapami in navijaškimi pripomočki. Okrepčali so se s toplim obrokom in čajem. Predvsem pa so uživali v dolgih poletih.

Nestrpno pa tudi že pričakujemo izide matematičnega tekmovanja, ki je potekal v četrtek.  

V petek so se iz šole v naravi vrnili tretješolci. Vsi so postali plavalci. Čestitamo.

V petek je pred šolo potekala tudi pomladna tržnica. Zanimivi, izvirni izdelki sedaj že krasijo naše domove, dobrote izpod rok učencev so napolnile naše želodčke. Veselili smo se zadetkov na srečelovu. Super energija je preplavila ponudnike in obiskovalce tržnice. Zvečer smo s strani šolskega sklada prejeli še lepo novico, da je šolski sklad bogatejši za 5.016 €. Učiteljem, učencem in staršem ter vsem obiskovalcem HVALA!

Pohvala in zahvala pa tudi učencem z učiteljicami s PŠ Kokra, ki so v ponedeljek, 25. 3. 2024, pripravili prireditev ob materinskem dnevu.

 

Dostopnost