Spoštovani starši,

obveščam vas, da je bil v Uradnem listu v petek, 30. 9. 2022 objavljen seznam upravičencev do donacij od dohodnine.

Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor z Vrtci je uvrščena na seznam upravičencev.

Tako lahko prispevate h kakovosti bivanja na naši šoli. Podarite OŠ Matije Valjavca Preddvor z Vrtci Storžek, Palček in Čriček do 0,3 % vaše dohodnine.

To lahko storite tako, da izpolnite obrazec na spletni strani eDavki ali natisnete in izpolnite obrazec, ki ga odnesete ali pošljete na finančni urad. (Finančni urad Kranj, p.p. 122; 4001 Kranj; Koroška cesta 21 Kranj). V tabelo vpišete ime organizacije: Osnova šola Matije Valjavca Preddvor; davčno številko 75535211  in odstotek dohodnine. Dohodnino lahko razdelite med več organizacij.

Obrazec: OBRAZEC ZA TISK

Tukaj si lahko preberete tudi navodila: NAVODILA ZA IZPOLNJEVANJE

 Hvala vsem.

 

Dostopnost