Pa se bo začela! Gradnjo mislim. Veselimo se, ker bomo pri OŠ Matije Valjavca Preddvor kmalu dobili novo športno dvorano, novo jedilnico in nove učilnice.

Na praznik dneva državnosti, ko se je šolsko leto za učence že končalo,  ko je veliko družin že odšlo na počitnice, je že zgodaj zjutraj šolo odklenil gospod ravnatelj Jože Povšin. Kasneje je vanj vstopilo več kot dvajset učencev, ki so se pripravili na nastop.

Ob 9. uri je bila pred šolo slovesnost polaganja temeljnega kamna, ki mimoidočim pove, da bo šola dobila nove prostore. Pred šolo so se zbrali ravnatelj, zaposleni, starši, župan, predstavniki občine in izvajalcev.

Učenci so prireditev popestrili s petjem ter igranjem na ukulele in vedra, župan in predsednik gradbenega odbora za gradnjo dvorane pa sta predstavila projekt.

Prav vsi se veselimo novega projekta, zaposleni in učenci pa komaj čakamo na nove prostore. Hvala vsem, ki se za to prizadevate.

Simona Kralj

Dostopnost