Spoštovani starši.

Z veseljem Vam sporočamo, da šolo dograjujemo in obnavljamo. Pred šolo in v neposredni okolici šole zaradi gradbenih del v naslednjih dveh letih ne bo možno parkirati, moten bo tudi promet v neposredni bližini šole. Zato se na Vas obračamo s prošnjo, da spodbujate svoje otroke, da v šolo prihajajo peš oz. da koristijo javni prevoz. V kolikor jih pripeljete, jih odložite v središču Preddvora (avtobusna postaja pri občini ali pred Mercatorjem). Do šole namreč vodi varna šolska pot, s katero so učenci seznanjeni.

V času skupnih govorilnih ur, roditeljskih sestankov, odhodov v/iz šole v naravi Vas prosimo, da tisti, ki ste doma blizu šole, pridete peš, ostali pa parkirate na parkiriščih v Preddvoru.

Hkrati vas prosimo, da sledite morebitnim priporočilom za varnostne ukrepe v primeru povečanja okužb s SARS CoV-2.

Prosimo vas za razumevanje.

                                                                                                                                                              ravnatelj, Jože Povšin

Dostopnost