V okviru interesne dejavnosti Gremo v hribe smo v petek, 6. decembra izvedli večerni pohod z lučkami. Zares dolga vrsta lučk se je vila od Preddvora proti Mačam, nato pa še naprej do Nove vasi: če ne bi živahno migljale, bi jih morda lahko kdo preštel in ugotovil, da jih je bilo kar 81!  34 učencem krožka so se namreč pridružili še sorojenci, starši in stari starši. V Novi vasi nas je čakalo prijetno presenečenje: sladka čajna postaja na toplem, z veliko zalogo peciva in piškotov ter ogromnim loncem čaja. Ko smo se pogreli, odžejali in posladkali, smo dobre volje prehodili še preostanek poti in se vrnili k šoli. Hvala vsem udeležencem, ki ste z upoštevanjem dogovorov pripomogli, da je pohod potekal tako dobro! Prav posebna zahvala pa velja mamicam prostovoljkam, ki so sodelovale pri pripravi pogostitve, gospem Anji, Anki, Maruši, Rebeki, Simoni in Tatjani, ki nas je gostoljubno sprejela v hiši in postregla s čajem.

Petra Lombar Premru in Damjana Žumer, mentorici interesne dejavnosti Gremo v hribe

Dostopnost