Spoštovani!

Po dveh letih so učitelji in učenci šole ponovno uspešno organizirali božično – novoletno tržnico. Letos je bilo skupno zbranih 5.708,79 eur prispevkov. Otroci z razredniki in vsi  učitelji so vložili ogromno dela, časa, ustvarjalnosti in energije v izdelavo prečudovitih izdelkov. Vsak obiskovalec je lahko našel kakšen izdelek zase, darilo za svoje bližnje in prijatelje.
V imenu UO Šolskega sklada se zahvaljujem vodstvu šole, učiteljem, razrednikom in učencem za dobre ideje, delo in čas, ki ste ga vložili v izdelavo krasnih izdelkov.
Hvala vsem in vsakemu posebej, staršem, sorodnikom in obiskovalcem za prispevek, ki ste ga namenili Šolskemu skladu in s tem omogočili našim učencem bodisi možnost obiska šole v naravi bodisi nakup nadstandardne opreme oziroma pomagali pri zvišanju standarda pouka.
Pokazali in dokazali ste da se s skupnimi moči lahko naredi veliko.
V imenu UO Šolskega sklada še enkrat HVALA in prijeten praznični december vam želimo.
Predsednik UO ŠS
OŠ Matije Valjavca Preddvor