Spoštovani učenci in starši!

Vabim vas k sodelovanju v akciji zbiranja starega papirja, ki bo prihodnji teden, od srede, 18. 5. 2022, do petka, 20. 5. 2022. V sredo boste papir za šolo in vrtec Storžek lahko odlagali že zjutraj, od 7.00 dalje. Akcija se bo zaključila v petek ob 15. 00. Doma papir zvežite ali odložite v škatle ter stehtajte. Količino oddanega papirja učenci sporočite SVOJEMU RAZREDNIKU (ali starši otrokovemu razredniku sporočite po elektronski pošti/beležki).

POMEMBNO:

Prosim, da zabojnik začnete polniti čim bolj zadaj in škatle oziroma zvezan papir zlagate tako, da se čim manj podira. Če je ZABOJNIK ZAPRT, ga NE ODPIRAJTE, ampak papir odložite PRED ZABOJNIK.

Vsak dan med 7.30 in 8.15 bo nekaj devetošolcev pomagalo nositi in odlagati papir.

Upoštevajte, da je na območju zbiranja papirja urejen enosmerni promet v smeri od šole proti vrtcu. Pozorni in previdni bodite na dogajanje okoli zabojnika, predvsem zjutraj pred poukom, ko je tu največ prometa.

Denar, zbran z akcijo, bo namenjen Šolskemu skladu. Z njim se bodo pokrivale potrebe šole in vrtca.

koordinatorka akcije Bojana Koprivec

Dostopnost